Постійною комісією з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям і ліквідації їх наслідків Одеської обласної ради на підставі звернення Державної екологічної інспекції в Одеській області 12.02.2019 року проведено засідання з питань водоспоживання та водовідведення у Кодимьскому, Ананьєвському та Балтському районах Одеської області.

Під час виступу начальником Інспекції було висвітлено ряд проблем з водокористування, зокрема відсутність очисних споруд та відсутність  паспортизованих місць видалення рідких побутових відходів.

На засіданні комісії виступили міський голова м. Ананьєв, перший заступник міського голови  м. Балта та керівник управління ЖКГ м. Кодима з пропозиціями та алгоритмом дій по усуненню проблем та мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище.

За результатами розгляду питання водокористування комісією прийнято ряд рішень щодо фінансування у 2019 році природоохоронних заходів, зокрема реконструкції очисних споруд м. Ананьєв та м. Балта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *