Операція «Первоцвіт 2019»

Відповідно до Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону Книгу України», на виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 11.02.2019 р. №38 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу», керуючись Положенням про Державну екологічну інспекцію в Одеській області, затвердженим наказом Державної екологічної інспекції України від 28.09.2017 №652, Інспекцією розроблено та затверджено спільний План оперативних заходів Державної екологічної інспекції в Одеській області, Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління Національної поліції в Одеській області щодо організації та проведення операції «Первоцвіт-2019».

До місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування направленні листи про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, які занесені до Червоної книги України.

Починаючи з 12.02.2019 Інспекцією здійснюються всі необхідні заходи нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу.

         За порушення порядку придбання чи збуту об’єктів  рослинного світу, тягнуть за собою накладання штрафу від трьох  до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 88-1 з Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Інспекція закликає віх небайдужих прийняти участь в проведенні Операції «Первоцвіт 2019».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *