Державна екологічна інспекція в Одеській області інформує про участь у проведені обліку численності мисливських тварин в мисливських угіддях УТМР на території Одеської області.

Починаючи з 26.01.2019 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Одеської області здійснюються заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства під час проведення обліку чисельності мисливських тварин у 20 мисливських угіддях в межах Балтського, Ширяєвського, Іванівського, Кодимського, Білгород – Дністровського, Саратського, Болградського, Тарутинського, Арцизького,  Кілійського та Татарбунарського районів Одеської області.

У період з січня по лютий проводиться таксація копитних та хутрових тварин. Це обов’язкові заходи для всіх користувачів мисливських господарств. Облік чисельності мисливських тварин проводиться щорічно після закінчення мисливського сезону відповідно до вимог ст.30 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

Основною метою обліку є визначення видового складу, встановлення місця проживання тварин, їх міграції, територіального розміщення, чисельності в різних угіддя тощо.

На підставі результатів таксації оцінюється та планується діяльність, визначаються норми відстрілу на наступний мисливський сезон, приймаються рішення про необхідність часткової або повної заборони полювання на певний вид дичини, визначається динаміка чисельності тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *