Засідання колегії Державної екологічної інспекції в Одеській області

6 березня  2019 року, за підтримки Державної екологічної інспекції України та під загальним керівництвом в.о. Голови Інспекції Яковлєва І.О., відбулось засідання колегії Державної екологічної інспекції в Одеській області, під час якого начальником Інспекції Булановичем П.Г. було презентовано публічний звіт за результатами роботи у 2018 році.

У роботі засідання взяли участь члени колегії, зокрема Ректор Одеського Державного екологічного університету Степаненко С.М., Голова Громадської ради при Державній екологічній інспекції в Одеській області Геращенко Ю.Є., Начальник Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу Ставнійчук О.П., представник постійної комісії з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків Одеської обласної ради Харіна Л.О.

Друге питання, що розглядалось на колегії, було присвячене результатам здійснення державного нагляду (контролю) за 2018 рік, проблемам та шляхам їх вирішення при проведенні планових та позапланових заходів нагляду (контролю). Доповідав – начальник Інспекції Буланович П.Г. Співдоповідачами стали керівники структурних підрозділів Інспекції.

За результатами роботи колегії  прийнято відповідні рішення, які затверджені наказом Державної екологічної інспекції в Одеській області в установленому законодавством порядку.

Крім того на колегії прийнято План роботи колегії Державної екологічної інспекції в Одеській області на 2019 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *